آیا فرد دیگری هم به اکانت تلگرام شما وصل است؟
آیا فرد دیگری هم به اکانت تلگرام شما وصل است؟
۱۳۹۶-۰۹-۰۵
تبدیل اسمارت فون اندرویدی به هات اسپات وای فای
تبدیل اسمارت فون اندرویدی به هات اسپات وای فای
۱۳۹۶-۰۹-۰۵
حل مشکل کندی یا قطعی اینترنت

حل مشکل کندی یا قطعی اینترنت

حل مشکل کندی یا قطعی اینترنت

 

SB Tethering

گزینه فوق یکی از بهترین روش‌هایی است که از طریق کابل USB اینترنت را به کامپیوتر شما منتقل می‌کند. کافی است کابل USB گوشی را به آن متصل کرده و سر دیگر آن‌را به درگاه کامپیوتر وصل کنید. در این تکنیک باتری گوشی مصرف نشده و اینترنت در اختیارتان قرار می‌گیرد. برای این منظور به مسیر Settings> Connection> Mobile hotspot and tethering رفته و سپس گزینه USB tethering را فعال کنید.

در مرحله بعد باید گزینه Mobile data گوشی خود را فعال کنید.

این تکنیک باعث ایجاد تداخل نمی‌شود؟

اگر روتر شما روشن باشد و در همان حال اینترنت گوشی خود را فعال کرده و از طریق روش فوق خود اینترنت را به کامپیوتر منتقل کنید، کامپیوتر شما به‌طور خودکار تمامی ارسال و دریافت داده‌ها را از گوشی هوشمند دریافت کرده و با روتر شما کاری نخواهد داشت. ( ما این روش را آزمایش کرده‌ایم.)

این روش هزینه‌های ما را چند برابر نمی‌کند؟

برای آن‌که هزینه جانبی سنگینی را تجربه نکنید و همچنین به سرعت خوبی دست پیدا کنید، باید از بسته‌های اینترنتی ارائه شده از سوی اپراتورهای مخابراتی استفاده کنید. در حال حاضر همراه اول، ایرانسل و رایتل بسته‌های اینترنتی متنوع و خوبی ارائه می‌کنند. ما در ادامه اپراتوری که آزمایش کردیم و نتیجه خوبی از آن گرفتیم را به شما معرفی می‌کنیم.

از چه سیم کارتی استفاده کنیم؟

رایتل برای هر دو گروه سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی بسته‌های اینترنتی متنوع و در اغلب موارد مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌کند.

پانل مدیریتی که رایتل برای دارندگان سیم‌کارت‌های اعتباری و اینترنتی ارائه می‌کند این مزیت را دارد که ضمن نشان دادن میزان حجم مصرف شده و قابل استفاده، تاریخ شروع اعتبار و خاتمه بسته و همچنین زمان‌های افت سرعت را نیز به شما نشان می‌دهد.

فرآیند خرید نسبتا ساده است. اگر سیم کارت رایتل را در اختیار دارید باید به سایت https://ecare.rightel.ir/مراجعه کنید. در اولین ارتباط باید برای ورود به سامانه اطلاعات هویتی خود را وارد کنید. در ادامه پس از ورود به پانل مدیریت، روی گزینه محصولات من و سپس طرح‌ها و سرویس‌های کلیک کنید.

در مرحله بعد اگر بیش از یک خط رایتل دارید، گزینه موردنظر را کلیک کرده و روی دکمه خرید بسته کلیک کنید.

در این صفحه همان‌گونه که مشاهده می‌کنید انواع مختلفی از بسته‌های اینترنتی قابل خریداری هستند. سیم‌کارت‌های اعتباری از طریق خرید اینترنتی و دائمی از طریق قبض موبایل قادر به خرید بسته‌ها هستند.

ما هر دو حالت اینترنت شبانه و روزانه رایتل را بررسی کردیم. به جزء در موارد خاصی که سرعت افت پیدا کرد در اغلب زمان‌ها شما به اینترنت مطلوب و پر سرعتی دسترسی دارید.

از این پس هر زمان اینترنت ثابت شما دچار مشگل شد، با قطعی همراه بود یا افت سرعت داشتید به راحتی می‌توانید از اینترنت گوشی در کامپیوتر خود استفاده کرده، صفحات وب را در مرورگر خود باز کرده یا حتا فایل‌های خود را دانلود کنید. درست به همان شکلی که از اینترنت ثابت استفاده کنیم.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *