7 تنظیم کاربردی آیفون
7 تنظیم کاربردی آیفون
19 اسفند 96
جلوگیری از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گوشی
جلوگیری از ذخیره خودکار تصاویر تلگرام در گوشی
21 اسفند 96
دانلود بازی جذاب Dragon Hills 2 برای اندروید و iOS

دانلود بازی جذاب Dragon Hills 2 برای اندروید و iOS

دانلود بازی جذاب Dragon Hills 2 برای اندروید و iOS

 

قسمت دوم بازی Dragon Hills از همه نظر بهتر شده است و با اضافه کردن مبارزه با غول آخرها و دشمنان جدید تنوع تازه‌ای به بازی بخشیده است.

عصر اژدها Dragon Hills 2

سبک: آرکید
سکو: iOS, Android
تهیه‌کننده: Rebel Twins
سازنده: Rebel Twins

قسمت نخست «تپه‌های اژدها» با مکانیک ساده اما جذاب خود توانست محبوبیت فراوانی به‌ دست بیاورد. این مکانیک ساده تنها با یک بار لمس کردن صفحه برای شیرجه به‌سمت زمین و در دل تپه‌ها و بار دیگر برای بازگشت به آسمان انجام می‌شد. در این میان تعداد زیادی سکه و دشمن هم در انتظارتان بود که زمان‌بندی شما را تعیین می‌کردند. قسمت دوم بازی از همه نظر بهتر شده است و با اضافه کردن مبارزه با غول آخرها و دشمنان جدید تنوع تازه‌ای به بازی بخشیده است. ناگفته نماند که امکان ارتقای اژدها نیز با پیشرفت در بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

دانلود نسخه iOS

دانلود نسخه Android

 

 

.قسمت نخست «تپه‌های اژدها» با مکانیک ساده اما جذاب خود توانست محبوبیت فراوانی به‌ دست بیاورد. این مکانیک ساده تنها با یک بار لمس کردن صفحه برای شیرجه به‌سمت زمین و در دل تپه‌ها و بار دیگر برای بازگشت به آسمان انجام می‌شد. در این میان تعداد زیادی سکه و دشمن هم در انتظارتان بود که زمان‌بندی شما را تعیین می‌کردند. قسمت دوم بازی از همه نظر بهتر شده است و با اضافه کردن مبارزه با غول آخرها و دشمنان جدید تنوع تازه‌ای به بازی بخشیده است. ناگفته نماند که امکان ارتقای اژدها نیز با پیشرفت در بازی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *