تغییر زنگ هشدار یک مخاطب در تلگرام
تغییر زنگ هشدار یک مخاطب در تلگرام
10 دی 96
آموزش نظارت بر اتصال پایدار به اینترنت در ویندوز
آموزش نظارت بر اتصال پایدار به اینترنت در ویندوز
17 دی 96
دسترسی به تنظیمات روتر از طریق تلفن همراه

دسترسی به تنظیمات روتر از طریق تلفن همراه

دسترسی به تنظیمات روتر از طریق تلفن همراه

 

 

1. Asus

شرکت ایسوس اپلیکیشن اختصاصی خود را برای کنترل روترهایش ارائه کرده است. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران می‎توانند تمام قابلیت‎ها و امکانات ضروری روترهای این شرکت را با تلفن هوشمند خود کنترل کنند. همچین کاربران می‎توانند از طریق این اپلیکیشن نحوه کارکرد روتر را تجزیه و تحلیل کرده و داده استفاده شده را تحت نظر بگیرند. این امکانات بسیار کاربردی و مفید هستند و اگر شما از یک روتر برند ایسوس استفاده می‎کنید می‎توانید از قابلیت‎های این اپلیکیشن بهره‎مند شوید.

2.  Netgear

 

نت‎گیر یکی از معروف‎ترین برندهای جهانی تولید روتر است و تعداد کاربرانی که در سراسر جهان از این برند استفاده می‎کنند بسیار بالا است. با این سطح از محبوبیت و خدمات ارائه شده توسط این برند بعید به نظر می‎رسد که قابلیت کنترل و مدیریت بی‎سیم برای روترهای نت‎گیر در نظر گرفته نشده باشد. یک اپلیکیشن به نام Netgear genie وجود دارد که شما با نصب آن روی تلفن هوشمند خود می‎توانید به قابلیت‎هایی از جمله تجزیه و تحلیل داده، مدیریت شبکه و خیلی امکانات دیگر دسترسی پیدا کنید. بنابراین کاربران روترهای وای‎فای نت‎گیر نباید از این اپلیکیشن غافل شوند.

3. Linksys

روترهای این برند به ویژه در ایران از محبوبیت بیشتری نسبت به روترهای نت‎گیر برخوردار است و برای روترهای لینک‎سیس نیز اپلیکیشن مدیریتی در نظر گرفته شده است. از طریق این اپلیکیشن کاربران می‎توانند میزان مصرف داده را مشاهده کنند، از طریق گزینه‎های ویژه کنترل والدین سطوح مختلف دسترسی تعیین کنند، پهنای باند موجود در شبکه را به شکل سفارشی تقسیم کنند و خیلی دیگر از امکانات مدیریتی و نظارتی را در اختیار داشته باشند.

4. WiFi Router Master

WiFi Router Master ساده‎ترین اپلیکیشن برای اسکن شبکه، ای‎پی و وای‎فای است که به شما اجازه می‎دهد صفحه تنظیمات روتر خود و کلمه عبور آن را پیدا کنید. این اپلیکیشن را می‎توان به عنوان یک ابزار ای‎پی و پینگ نیز استفاده کرد. همچین به کمک این ابزار می‎توانید کاربران موجود در شبکه اختصاصی خود را شناسایی کرده و دسترسی کاربران غریبه را مسدود کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *