سازمان نظام صنفی رایانه ای خواستار بازنگری تعرفه گمرکی لپ تاپ شد
سازمان نظام صنفی رایانه ای خواستار بازنگری تعرفه گمرکی لپ تاپ شد
30 بهمن 96
تبدیل گوشی اندرویدی به یک اسکنر
تبدیل گوشی اندرویدی به یک اسکنر
2 اسفند 96
مجهز کردن گوشی اندرویدی فلش سلفی

مجهز کردن گوشی اندرویدی فلش سلفی

مجهز کردن گوشی اندرویدی فلش سلفی

 

برای اینکه بتوانید از صفحه نمایش گوشی خود به عنوان چراغ فلش دوربین سلفی استفاده کنید، اپلیکیشن Selfie Flash را در گوشی هوشمندتان نصب کنید. با کلیک بر روی این قسمت می‌توانید این اپلیکیشن کارآمد را از گوگل پلی استور دانلود کنید. لازم به اشاره است که اپلیکیشن مذکور به صورت رایگان عرضه شده و برای استفاده از آن نیازی به روت بودن گوشی اندرویدی هم وجود ندارد.

بعد از اینکه برنامه مذکور را در گوشی اندرویدیتان نصب کردید، آن را اجرا کنید. گزینه Allow Camera Overlay را انتخاب و با زدن تیک گزینه Allow display over other apps به اپلیکیشن Selfie Flash اجازه دهید تا نمایشگر گوشی را در شرایط مورد نیاز مثل یک چراغ فلش فعال کند.

بعد از اینکه گزینه Allow display over other apps را فعال کردید، کلید “بازگشت به عقب” یا همان “Back” گوشی اندرویدی خود را لمس کنید. این بار گزینه Allow Usage Access را در اپلیکیشن Selfie Flash انتخاب کنید. در لیست ارائه شده گزینه Selfie Flash را انتخاب نمایید. سپس گزینه Permit usage access را در حالت فعال قرار دهید.

بعد از انجام کارهای فوق وارد منوی اصلی برنامه Selfie Flash می‌شوید. در بخش فوقانی صفحه اسلایدر موجود در کنار گزینه Stopped را لمس کنید تا پنجره پاپ‌آپی نمایان شود. در این پنجره پاپ‌آپ گزینه Allow را انتخاب کنید. بدین ترتیب اپلیکیشن Selfie Flash آماده استفاده است و تنظیمات گوشی را به گونه‌ای بهینه‌سازی کرده که بتوان از نمایشگر آن به عنوان چراغ فلش دوربین سلفی استفاده کرد.

حالا اپلیکیشن دوربین گوشی اندرویدی خود را اجرا کنید و دوربین سلفی آن را فعال نمایید. در این شرایط یک دایره کوچک در وسط صفحه نمایان می‌شود که با لمس آن قابلیت بکارگیری نمایشگر به عنوان دوربین سلفی فعال و غیر فعال می‌شود. شما می‌توانید در حین فعال بودن این قابلیت، اندازه دایره سفید رنگی که در وسط صفحه نمایش ایجاد شده را تغییر دهید. در نظر داشته باشید که هرچه اندازه این دایره بزرگ‌تر باشد، روشنایی بیشتری از سوی نمایشگر به سمت سوژه عکس ساطع خواهد شد. بنابراین به این صورت می‌توانید صفحه نمایش گوشی اندرویدی خود را به چراغ فلش دوربین سلفی تبدیل کنید.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *