Your PHP version 7.4.16, is not working on this theme. Please change it to 7.2. (Contact your hosting support.) چگونه از نهایت قابلیت روتر وای‌فای خود استفاده کنیم؟ | کمک رایانه
چگونه از هارد دیسک خود در گوگل درایو بکاپ تهیه کنیم
چگونه از هارد دیسک خود در گوگل درایو بکاپ تهیه کنیم
۱۳۹۶-۰۵-۲۳
چگونه شبکه وای‌فای 2.4 گیگاهرتز خود را غیرفعال کنیم
چگونه شبکه وای‌فای ۲.۴ گیگاهرتز خود را غیرفعال کنیم
۱۳۹۶-۰۵-۲۳
چگونه از نهایت قابلیت روتر وای‌فای خود استفاده کنیم؟

چگونه از نهایت قابلیت روتر وای‌فای خود استفاده کنیم؟

چگونه از نهایت قابلیت روتر وای‌فای خود استفاده کنیم؟

همه ما به دنبال یک وای‌فای سریع و بی‌دردسر هستیم. معمولا وقتی که در حین گشت و گذار در فضای مجازی هستیم و اینترنت قطع می‌شود فکر می‌کنیم مشکل از اپراتور های اینترنت است؛ ولی خیلی وقت‌ها مشکل از روتر وای‌فای ماست که به هر دلیل نمی‌تواند سیگنال خوبی را در فضای خانه پخش کند. در این مطلب ۵ مقاله کاربردی در زمینه تنظیمات روتر برای دریافت بهترین سیگنال وای‌فای را گردآوری کردیم.

با این پنج ترفند ساده سیگنال وای‎فای قوی‎تری دریافت کنید

وقتی به دنبال این هستید تا سیگنال قوی‌تری از دستگاه روتر خود داشته باشید اولین و مهم‌ترین چیزی که به شما پیشنهاد می‌شود جای قرار گرفتن آن است، جا، جا، جا، هیچ چیزی مهم‌تر از آن نیست. در حقیقت باید بدانید تمام چیزهایی که خانه شما را تشکیل می‌‌دهد مانند درها، دیوارها و پنجره‌ها مانعی بر سر راه سیگنال‌های وای‌فای هستند. بدنیست به چند نکته زیر توجه کنید تا شاید بتوانید سیگنال‌های بهتری از روتر خود دریافت کنید و از کار با اینترنت با سرعت بالاتر لذت ببرید.

اگر وای‌فای بهتری می‌خواهید؛ این هشت ویژگی روترها را به‌کار بگیرید

روترها امکان استفاده ازاینترنت را برای ما فراهم می‌کنند؛ ولی روترهای جدید، قابلیتی بیش‌ترازاین دارند. ازامکانات پیشرفته روترهای جدید استفاده کنید تا محدوده تحت پوشش وای‌فای را بیش‌تر کنید. ‌تا همین چند سال پیش، روترها دستگاه‌های بی‌خاصیتی بودند که تنها مسئول پخش اینترنت درمحیط خانه یا محل کار بودند و هیچ خاصیت دیگری نداشتند؛ اما داستان روترهای جدید با گذشته کاملا فرق می‌کند.

هفت مورد از رایج‌ترین مشکلات وای‌فای همراه با راه‌حل آن‌ها

این روزها اینترنت بی‌سیم همانند جریان برق است. تنها زمانی متوجه حضور آن می‌شوید که از حرکت باز ایستاده باشد. با متوقف شدن ارتباط وای‌فای تعدادی از کاربران وحشت می‌کنند. اما جای نگرانی نیس! روتر شما به واسطه یکسری پارامترهای مختلف ممکن از حرکت باز ایستاده باشد. اما این مقاله به شما ساده‌ترین راهکارها برای حل مشکلات را نشان می‌دهد.

با این ۷ قابلیت روترها، وای‌فای بهتری بسازید!

تا همین چند سال پیش روترهای بی‎سیم دستگاه‎های جدید و ناشناخته‎ای بودند که از آنها صرفا برای رساندن اینترنت به خانه و محل کار استفاده می‎شد، اما حالا آنها قادر به انجام وظایف بسیار بیشتری از پشتیبانی چندین فرکانس بی‎سیم تا ابزارهای مدیریت موبایل هستند. تنظیمات یک شبکه بی‎سیم پایدار نیز به لطف پیشرفت زیاد در فناوری روترها بسیار راحت‎تر از گذشته انجام می‎شود و قابلیت‎های پیشرفته زیادی را در اختیار شما قرار می‎دهد. خیلی از وظایفی که در گذشته برای انجام آن به دانش زیادی در زمینه مدیریت شبکه‎های کامپیوتری نیاز بود حالا به سرعت و با چند کلیک ماوس انجام می‎شود. با این پیش‌زمینه، در ادامه نگاهی خواهیم داشت به هفت قابلیتی که این روزها در اکثر روترهای بی‎سیم پیشرفته یافت می‎شود و می‎تواند امکانات بیشتری را در یک شبکه بی‎سیم خانگی در اختیار شما قرار دهد.

چگونه با روتر دوم شبکه وای‌فای قوی‌تری بسازیم؟

 فراگیر شدن فناوری وای‎فای در دهه ۱۹۹۰ با همه‎گیر شدن لپ‎تاپ‎های شخصی مصادف شده بود. امروزه این گسترش به حدی رسیده است که تمام اعضای یک خانواده از کودکان تا بزرگسالان لپ‎تاپ و موبایل شخصی خود را در اختیار دارند و همه جا به طور بی‎سیم به اینترنت متصل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *