حل مشکل کیبورد ویندوز ۱۰
۱۳۹۴-۰۷-۱۲
autodesk
تاریخچه شرکت AutoDesk
۱۳۹۴-۰۷-۱۲

خداحافظ گوگل! گوگل امشب تعطیل می شود!!

امشب پایان یک دوران خواهد بود. گوگل، متوقف خواهد شد و سازمان جدیدی به نام آلفابت شروع به کار خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، گوگل امروز در آلفابت ادغام خواهد شد و از روز دوشنبه تحت کنترل آلفابت به کار خود ادامه می دهد.
شما همچنان می توانید از سرویس های گوگلی که می شناسید و دوست دارید استفاده کنید؛ ولی تغییرات بزرگی در ساختار و پروژه ها و ابتکارات بی شمار گوگل پیش خواهد آمد که بیش از همه چیز تاثیرات درونی در پی خواهد داشت.
امشب پایان کار غول بزرگ تکنولوژی است که ما با نام گوگل شناخته ایم، سازمان بزرگی که پروژه های بیشماری چون اندروید، عینک گوگل و بالون های اینترنتی را پیش برده است. در روز دوشنبه همه چیز کمی متفاوت خواهد بود و برای همگان جالب است که این تغییرات را ببینند.
برای اینکه بیشتر با آلفابت آشنا شوید،با ما همراه باشید.
اَلفابت
اَلفابت (انگلیسی: Alphabet Inc.) یک شرکت فناوری هلدینگ مستقر در کالیفرنیا است که شرکت گوگل زیرمجموعه‎ای از آن است.
با تأسیس این شرکت، گوگل بزرگ‌ترین زیرمجموعهٔ شرکت مادر خواهد بود و چندین بخش از جمله گوگل مپس٬ یوتیوب و اندروید به صورت زیرمجموعه‎ای از شرکت گوگل باقی خواهند ماند. علاوه برای گوگل، بعضی از زیرمجموعه‌های تازه تر شرکت گوگل، مثل سرمایه‌گذاری و بخش تحقیقات، واحد تلفن‌های هوشمند به نام نست، بازوی هواپیماهای بدون سرنشین، شرکت گوگل ایکس به‌عنوان آزمایشگاه تحقیقاتی گوگل، کالیکو شرکتی که برای بهبود شرایط زندگی انسان‌ها فعالیت می‌کند و لایف ساینس که روی پروژه‌هایی چون تماس‌های هوشمند برای بیماران دیابتی کار می‌کند نیز از زیرمجموعه‌های الفابت خواهند بود.
تأسیس آلفابت و مدیریت گوگل
تأسیس این شرکت در تاریخ دهم اوت ۲۰۱۵ از طریق وبلاگ رسمی گوگل به طور رسمی اعلام شد. مؤسسان شرکت آلفابت لری پیج و سرگئی برین هستند که پیش از این نیز با همکاری یکدیگر گوگل را پایه‎گذاری نموده بودند. پیج مدیر عامل اجرایی شرکت الفابت و برین مدیر عامل این شرکت خواهند بود و سوندار پیچای به عنوان مدیر عامل اجرایی گوگل جایگزین لری پیج خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *