آموزش غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام
آموزش غیر فعال سازی اکانت اینستاگرام
۱۳۹۶-۰۸-۰۸
نحوه استفاده از وای فای عمومی آسیاتک
نحوه استفاده از وای فای عمومی آسیاتک
۱۳۹۶-۰۸-۰۸
تغییر نام پیش فرض SSID مودم

تغییر نام پیش فرض SSID مودم

تغییر نام پیش فرض SSID مودم

 

 

تغییر نام شبکه پیش‌فرض

ابتدا باید به روتر خود وارد شوید. مرورگر خود را اجرا کرده و آدرس اینترنتی ۱۹۲.۱۶۸.۱.۱ را در آن وارد کرده و کلید Enter را فشار دهید. این آدرس برای اغلب روترها کار می‌کند. در ادامه باید نام کاربری و گذرواژه را وارد کنید. اگر از گذرواژه و نام کاربری پیش‌فرضی استفاده می‌کنید مقدار این فیلدها برابر با admin است.

پس از آن‌که به صفحه تنظیمات روتر خود وارد شدید برای تغییر SSID در زبانه Wireless روی گزینه Basic Wireless کلیک کنید.

در فیلد Wireless Network name (SSID) نام دلخواه شبکه خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که SSID به بزرگی و کوچکی حروف حساس بوده و طول آن نباید از ۳۲ کاراکتر الفبایی بیشتر باشد. پیشنهاد ما این است که از نام‌هایی که ممکن است هکرها را مصمم کند به شبکه شما حمله کنند اجتناب کنید. نام‌هایی همچون HackMeIfUCan یا GoAheadMakeMyDay از سوی بعضی از کاربران استفاده می‌شود.

SSID جدید را ذخیره‌سازی کنید

مادامی که تغییرات را روی روتر خود ذخیره نکرده باشید SSID جدید فعال نخواهد بود. برای این منظور باید روی دکمه Save Settings کلیک کنید تا تغییرات ذخیره‌سازی شوند. در این حالت پیغامی ظاهر شده و از شما سوال می‌کند از انجام این‌کار اطمینان دارید یا خیر. توجه داشته باشید که برای آن‌که بتوانید از SSID جدید استفاده کنید نیازی ندارید تا روتر خود را راه‌اندازی مجدد کنید.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *