افزایش امنیت افزونه‌های کروم توسط گوگل
افزایش امنیت افزونه‌های کروم توسط گوگل
۱۳۹۷-۰۸-۲۷
آمریکا حالا دارنده دو ابرکامپیوتر برتر دنیاست
آمریکا حالا دارنده دو ابرکامپیوتر برتر دنیاست
۱۳۹۷-۰۸-۲۷
شرکت نکردن سونی در نمایشگاه E3 2019

شرکت نکردن سونی در نمایشگاه E3 2019

شرکت نکردن سونی در نمایشگاه E3 2019

 

در حرکتی غیر منتظره از شرکت سونی، این شرکت اعلام کرد که در نمایشگاه سال بعد E3 حضور نخواهد داشت. این اقدام بدین معنی است که این شرکت قصد دارد بازی‌های هیجان‌ انگیز خود را از روش دیگری به طرفداران خود عرضه کند. چندی پیش نیز این شرکت اعلام کرد که امسال مراسم Playstation Experience نیز برگزار نخواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اخبار اولیه مبنی بر عدم حضور شرکت سونی در نمایشگاه E3 2019 از طرف وبسایت Variety منتشر شد و بعداً وبسایت Game Informer اعلامیه نیز از این شرکت منتشر کرد.

همانطور که این صنعت در حال رشد است، شرکت سونی به دنبال موقعیت‌های خلاق می‌گردد تا طرفداران را درگیر کند. طرفداران پلی استیشن به اندازه دنیا برای ما مهم هستند و ما همواره می‌خواهیم نوآوری داشته باشیم و متفاوت فکر کنیم. بنابراین، تصمیم گرفتیم که در نمایشگاه E3 2019 شرکت نکنیم. ما در حال کشف راه‌های جدید و صمیمانه‌تری هستیم تا طرفداران را در سال ۲۰۱۹ با خود همراه کنیم.

البته شرکت نکردن در این نمایشگاه معنی دیگری نیز می‌تواند داشته باشد. زیرا شرکت EA نیز رویداد خود را در این نمایشگاه برگزار نکرد ولی کنفرانس خود را در نزدیکی محل نمایشگاه و همزمان با آن اجرا کرد. البته یکی از مدیران روابط عمومی شرکت سونی اعلام کرد که این شرکت قصد چنین کاری را نیز ندارد.

به هر دلیلی که این شرکت قصد دارد در نمایشگاه امسال شرکت نکند، قطعا جای خالی آن احساس خواهد شد. شرکت‌های بازی سازی با روش‌های مختلفی برای ارائه بازی‌های خود در نمایشگاه E3 حضور پیدا می‌کنند. حال این می‌تواند روش EA باشد یا شرکت نینتندو، اما به طور کامل شرکت نکردن در این نمایشگاه چیز دیگری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *