تعرفه جدید "اینترنت منصفانه" پیشگامان اعلام شد
تعرفه جدید “اینترنت منصفانه” پیشگامان اعلام شد
۱۳۹۶-۰۹-۱۴
بررسی سیاست مصرف منصفانه در اینترنت و کاربرد آن در دنیا
بررسی سیاست مصرف منصفانه در اینترنت و کاربرد آن در دنیا
۱۳۹۶-۰۹-۱۴
مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

مسدود کردن سایت ها در مرورگر گوگل کروم

 

مراحل مسدود سازی یک وب‎سایت در کروم:

برای مسدود کردن یک وب‎سایت در کروم روش‎های گوناگونی وجود دارد. یکی از ساده‎ترین روش‎ها برای انجام این کار استفاده از یک افزونه است. افزونه‎های مختلفی برای مسدود کردن وب‎سایت‎ها طراحی شده است که با یک جستجوی ساده می‎توانید آنها را پیدا کنید. روش دیگر استفاده از تنظیمات کروم برای مسدود سازی دستی وب‎سایت‎ها است.

۱. با استفاده از آیکون معروف سه نقطه به منوی مرورگر کروم وارد شوید. در این منو گزینه Settings و بعد از آن Advanced Settings را انتخاب کنید.

۲. در بخش Advanced Settings و زیر قسمت Network روی دکمه Change Proxy Settings کلیک کنید تا پنجره Internet Properties ویندوز باز شود.

۳. تب Privacy  را انتخاب کنید و بعد روی دکمه Sites موجود در این تب کلیک کنید. در این بخش شما می‎توانید به راحتی آدرس هر سایتی که مایل به مسدود کردن آن هستید را اضافه کنید. URL سایت مورد نظر خود را وارد کرده و بعد روی دکمه Block کلیک کنید و در انتها دکمه ok را انتخاب کنید. حالا مرورگر کروم را یک بار ببندید و دوباره آن را باز کنید تا این تنظیمات اعمال شود.

۴. مرحله بالا را برای اضافه کردن سایر وب‎سایت‎های مورد نظر خود تکرار کنید تا این سایت‎ها دیگر در مرورگر کروم شما نمایش داده نشوند.

.

.

.

6 Comments

  1. با تشکر از مطلب خوبتان

  2. جالب بود ! با سپاس از سایت خوب تان !

  3. جایینو گفت:

    از سایت خوب تان ممنونم ! جالب بود !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *